İnternetten Gör Programı

Abant Ticari Paket

400 TL

Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit

Abant Ticari Paket, Abant Restoran Ticari Paket veya Abant Gsm Ticari Paket programlarımızı kullanan müşterilerimizin; kullandıkları programdaki ürün, müşteri ve firma listelerini kendi internet sayfalarında görmelerine yarayan bir yazılımdır.


Program; sizin belirttiğiniz ayarlar ve parametreler doğrultusunda kullanmış olduğunuz programdaki bilgileri, şifreli ve şifresiz olmak üzere internet sitenize rapor olarak göndermektedir.


Şifresiz raporda; sadece satış fiyatı ve mevcut miktarın görülebildiği ürün listeniz bulunmaktadır. Bu raporun web adresini müşterilerinize bildiğirdiğinizde; müşterileriniz, ürünlerinizin stok ve satış fiyatı bilgisini görebileceklerdir.


Şifreli raporda; ürün, müşteri ve firma listeniz, sizin belirttiğiniz bir şifreyle internet sitenize rapor olarak gönderilecektir. Bu rapor şifreli olduğu için bu sayfayı sadece siz görebileceksiniz.


Gönderme programındaki, gönderme süresi 1 dakika ile 60 dakika arasında ayarlanabilmektedir. 1 dakika olarak ayarlandığında, internetteki rapor 1 dakikada bir otomatik olarak güncellenecektir.


Uygulamanın şifresiz test sayfası raporunu buradan görebilirsiniz.


Uygulamanın şifreli test sayfası raporunu buradan görebilirsiniz. Şifre alanına 1234 yazınız.